Privacy Policy

Ochrana osobních dat
Reklamační řád

Zavázali jsme se k vaší plné spokojenosti. Předtím, než se těší snadný politiky směnných & Return, musíte nás kontaktovat s vrácením doručovací adresu před odesláním položky zpět. A ujistěte se, že všechny položky zasílané zpět k nám musí být v původním stavu, tj. Není opotřebovaný, pozměněny nebo se omývá, se všemi značkami připojené.
Všechny objednané položky jsou správné položky, které vyzvednout na mém webu A když se vrátí správné položky pro vrácení peněz: všechny vrácené zboží se vztahuje 15% repopulace poplatek. Poštovného a balného poplatky jsou nevratné.
Nechceme pokrýt přepravní náklady výnosy nebo výměn správném pořadí balíčku, budete zodpovědný za náklady na poštovné a balné. Dále doporučujeme přidat sledování a pojištění pro svou vlastní ochranu, protože nemůžeme být odpovědný za ztrátu zásilky.
Všichni vrátili zboží by měla být zaslána na dodací adresu, která vám e-mail.

výměny

Budeme akceptovat výměnu za jinou barvu nebo velikost během pouhých 30 dnů od původního data objednávky expedice. Prosím kontaktujte nás s vaší ID zakázky a jedno vám pomůže. Pokud byste chtěli vyměnit položky k jiným stylem, měli byste vrátit položky na vrácení peněz * (podle návratové politiky) a novou objednávku pro styl vám vyhovuje.
Před odesláním položky zpět kontaktujte nás. Všechny položky poslán zpět do nás musí být v původním stavu, tj. Není opotřebovaný, pozměněny nebo se omývá, se všemi značkami připojené. Opotřebované nebo špinavé předměty budou vráceny zpět k vám.
Nechceme pokrýt přepravní náklady výměn, budete zodpovědný za zpáteční poštovné a za poštovné a balné náklady na dopravu zasílané položky zpět k vám. Dále doporučujeme přidat měření a pojištění při odesílání položek k nám pro svou vlastní ochranu, protože nemůžeme být odpovědný za ztrátu zásilky. Poštovného a balného poplatky jsou nevratné.
Friendly Upozornění: Pečlivě vyberte příslušný produkt a velikost. Pokud chcete vrátit zboží kvůli své neopatrné chybu, budete muset zaplatit tam a zpět nákladní dopravu.

Zrušení objednávky


Zrušení objednávky je nutno požádat před byla odeslána objednávka. bude vynakládat storno poplatek, což je 10% z celkové částky objednávky. Způsobí, že zpracováváme všechny objednávky tak rychle, jak je to možné během 6-8 hodin po umístění objednávky, takže nejsme vždy schopni zrušit objednávku poté, co je umístěn. Doufám, že můžete chápat v tomto klíčovém žádostí point.Cancellation poté, co byla objednávka odeslány bude nakládáno v souladu s našimi návratové politiky.
Friendly Oznámení

Pokud jste neobdrželi svůj 10-místné číslo zásilky nejpozději do 3 dnů od zadání objednávky, e-mailový server může viděli to jako spam. V tomto případě, prosím, kontaktujte nás pro pomoc při objednávkách sledování.